Atslēgvārdi:

VIDEO: Teritorija, izglītība, uzņēmējdarbība - apstākļos, kad sarūk iedzīvotāju skaits 2

Diskusija ar Saeimā pārstāvēto partiju politiķiem par Latvijas attīstību iedzīvotāju skaita sarukšanas kontekstā.

Iesaki citiem:

Noslēdzošajā diskusijā no cikla 'Dzīves kvalitāte Latvijā”' politiķi runā par teritoriju nākotni, transporta nākotni un tā pieejamību, par augstākās izglītības attīstības redzējumu un uzņēmējdarbību kā pozitīvu ekonomisko pārmaiņu nodrošinātāju.

Minētās četras tēmas apskatītas katra savā sesijā, kurās politiķi reaģē uz sesijas vadītāja jautājumiem vai tēzēm. Eiropas Parlamenta un Saeimas vēlēšanu priekšvakarā politiķi pauž savus nolūkus un mērķus, dodoties pildīt jaunās misijas un attaisnojot vēlētāju gaidas. Diskusijā piedalās pārstāvji no politisko organizāciju (partiju) apvienības "Saskaņas centrs", partijām "Vienotība" un "Reformu partija".


Par dzīves kvalitāti Latvijā: TERITORIJAS ATTĪSTĪBA

Sarunas vadītājs sociālantropologs Viesturs Celmiņš, piedalās Sergejs Dolgopolovs (Saskaņas centrs) un Zanda Kalniņa Lukaševica (Reformu partija).Par dzīves kvalitāti Latvijā: TRANSPORTS

Sarunu vada transporta nozares eksperts Tālis Linkaits, piedalās Ivars Zariņš (Saskaņas centrs), Jānis Ozoliņš (Saskaņas centrs)
Par dzīves kvalitāti Latvijā: IZGLĪTĪBA

Sarunu vada Rīgas Tehniskās universitātes profesors Gatis Bažbauers, piedalās Ilona Platonova (Reformu partija)
Par dzīves kvalitāti Latvijā: UZŅĒMĒJDARBĪBA

Sarunu vada enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš, piedalās Vilnis Ķirsis (Reformu partija) un Inese Vaidere (Vienotība)

Diskusijas pilna programma

Diskusiju ciklu par dzīves kvalitāti Latvijā Sorosa fonds – Latvija uzsāka 2013.gada rudenī. Tas bija veidtos kā sarunu platforma par aktuālajiem Latvijas attīstības jautājumiem, lai rosinātu diskusiju un izvirzītu piedāvājumus ilgtspējīgai un harmoniskai Latvijas attīstībai, iesaistot lēmumu pieņēmējus, politiķus, pilsonisko sabiedrību, uzņēmējus. Līdz šim sarīkotas piecas diskusijas: Teritoriju attīstība sarūkošā Latvijā; Transporta sistēma Latvijas reģionos un ceļu infrastruktūra, Ko sagaidām no augstākās izglītības Latvijā? Laba pārvaldība Latvijā – vai tālu līdz tam?

Diskusiju cikla kopsavilkums „Ceļamaize Latvijai”, kas kalpo par pamatu sarunai.


Diskusijas pārraide portālā politika.lv nodrošināta projekta "PROVIDUS – valsts partneris politikas plānošanas un veidošanas procesā" ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija NVO darbības atbalsta programmas ietvaros. NVO darbības atbalsta programma tiek finansēta ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
fzss

empātija, un vēlreiz empātija:DDDDDDDDD

Tmp author
Normunds Grostins

Šodienas top ziņa par Saeimas partiju finansēm: Reformu partijas politiskie līķi nelikumīgi nopirkuši sev sēru vainagu uz valsts rēķina :}

Saistītie raksti
Citi autora darbi