Atslēgvārdi:

IESPĒJA: Seminārs 'Uzturēt pamatvērtības' 2

Kādam būt pamattiesību aizsardzības ietvaram Eiropas Savienības dalībvalstīs?

Iesaki citiem:

Dānijas, Somijas, Vācijas un Nīderlandes vēstniecības, Eiropas Komisija, PROVIDUS un Rīgas Juridiskā Augstskola rīko semināru par tiesiskumu un cilvēktiesību aizsardzību Eiropas Savienībā.

Paneļdiskusijā piedalās Latvijas Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs, Somijas tieslietu ministra padomnieks Robins Harmss ( Robin Harms), Nīderlandes bijušais tieslietu ministrs Ernsts Ballins (Ernst Hirsch Ballin), Eiropas Savienības pamattiesību aģentūras direktors Mortens Kjerums (Morten Kjærum) un Julius Maksimiliana Universitātes profesore Stefānija Šmāla (Stefanie Schmahl). Diskusijas moderators Latvijas Ārpolitikas institūta vadītājs Andris Sprūds.

Pasākums notiek 22.aprīlī plkst. 15.00 Rīgas juridiskajā augstskolā Strēlnieku ielā 4k-2 un to būs iespējams vērot arī portāla politika.lv tiešraidē.

(Pasākuma programmapdf)


Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Stalins

Un veel jautajums diskusijai.Muusu valstii ir apm. 15% nepilsonju.Kaa juus ieteikttu riikoties???

Tmp author
Stalins

Kas ir pamatveertiibas ES daliibvalstiis?Ja tas ,nav abstrakts jautaajums,tad par ko ir runa?
Muusu valstii,piemeeram apm.5-10% sabiedriibas ir homoseksuaali orienteetas.Tas ir objektiivs fakts.Kaa vinji var pilnveertiigi sajusties kaa shiis valsts pilsonji,ja vinjus sauc sliktos vaardos?Vai vinji ES ietvaros spees izpausties kaa piilnveertiigi pilsonji?Vai vinju orientaacijas deelj citaas ES valstiis netiks veiktas represiivas riiiciibas?Mums taa ir juutiiga teema.

Citi autora darbi