Ielūgums uz domu apmaiņu „Latvijas sabiedriskais medijs — ilūzijas un cerības”

Sabiedriskās politikas portāls politika.lv un Konrāda Adenauera fonds kopīgi rīko sabiedrības domu apmaiņu "Latvijas sabiedriskais medijs. Ilūzijas un cerības." Sarunas notiks šā gada 18. janvārī Satori grāmatnīcā, Rīgā, Berga Bazārā (ieeja no Dzirnavu ielas) plkst. 18:00-20:00.

Iesaki citiem:

Profesionālu žurnālistu zaudējums. Reitingu kritumi. Neefektīva vadība. Radošuma  krīze un akūts naudas trūkums. Šīs ir tikai dažas epizodes, kas šobrīd veido sabiedriskās televīzijas un radio tēlu sabiedrībā. Vai jauns sabiedriskais medijs spēs mainīt sabiedrības attieksmi un kādam tam jābūt, lai iegūtu auditorijas uzticību?

Sabiedriskās politikas portāls politika.lv un Konrāda Adenauera fonds kopīgi rīko sabiedrības domu apmaiņu "Latvijas sabiedriskais medijs. Ilūzijas un cerības." Sarunas notiks šā gada 18. janvārī Satori grāmatnīcā, Rīgā, Berga Bazārā (ieeja no Dzirnavu ielas) plkst. 18:00-20:00

Šā brīža galvenos klupšanas akmeņus sabiedrisko mediju darbā, kā arī ierosinājumus šo trūkumu izskaušanā un darba uzlabošanā apzinās un iztirzās diskusijas dalībnieki: LTV žurnālists Arnis Krauze, LR žurnālists Aidis Tomsons, laikraksta Neatkarīgā Rīta Avīze  komentētājs Viktors Avotiņš un raidījuma Nekā personīga (TV3) režisore un producente Arta Ģiga.

Sarunu ar diskusijas dalībniekiem vadīs žurnāliste Baiba Strautmane.

Domu apmaiņa būs vērojama arī tiešraidē politika.lv un K. Adenauera fonda mājas lapā. Pēc diskusijas visi aicināti turpināt aktīvas un produktīvas sarunas pie vīna glāzes.

Domu apmaiņa par sabiedriskā medija nākotni aizsāk jaunu portāla politika.lv un K. Adenauera fonda rīkotu sarunu ciklu par sabiedrībai aktuāliem tematiem. Nākamā domu apmaiņa notiks 15.02. un tās temats pirmsreferenduma gaisotnē par valsts valodu Latvijā.

Uz tikšanos!
Plašāka informācija: Ilze Straustiņa
tel.: 67039262
e-pasts: straustina@politika.lv

 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!