GudrasGalvas.lv aicina uz tiešu vēlētāju un Saeimas deputātu saziņu internetā

Pirms vēlēšanām popularitāti iemantojusī deputāta kandidātu un vēlētāju interneta saziņas vietne www.gudrasgalvas.lv ieguvusi jaunu elpu. Turpmāk šajā portālā vēlētāji varēs publiski diskutēt ar ievēlētajiem deputātiem, gan izsakot savu viedokli pirms svarīgiem balsojumiem, gan taujājot deputātu skaidrojumus par viņu darbību parlamentā, gan turot savus priekšstāvjus pie vārda un atgādinot viņiem priekšvēlēšanu solījumus. Jaunajā formātā www.gudrasgalvas.lv sāks strādāt 10. Saeimas pirmajā darba dienā, 2.novembrī.

Iesaki citiem:

„Vēlamies lauzt tradīciju, ka vēlētāja balsī ieklausās reizi četros gados. www.gudrasgalvas.lv  piedāvā divvirzienu komunikāciju — iespēju ne tikai vēlētājam darīt zināmu savu sāpi, bet iesaistīties dialogā ar deputātu. Saeimas deputātam tā ir iespēja negaidīt četrus gadus, lai uzzinātu vēlētāju viedokli. Viedokļus šeit var noskaidrot operatīvi un savlaicīgi, lai tos ņemtu vērā pirms Saeimas balsojumiem,” portāla www.gudrasgalvas.lv nozīmi uzsver Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS direktore Vita Tērauda.

Iespēja bez maksas izveidot savu profilu portālā www.gudrasgalvas.lv  piedāvāta visiem 100 deputātiem, aicinot uz tiešu un publisku saziņu ar vēlētājiem. Vēlētāji portālā var iztaujāt deputātus, uzzināt viņu viedokli, lasīt deputātu blogus, meklēt deputātus pēc viņa vārda, partijas vai reģiona, no kura deputāts ievēlēts.

Interneta vietnē plānots sekot līdzi deputātu solījumiem, kurus viņi pirms vēlēšanām izteica portālā www.gudrasgalvas.lv, līdz gada beigām portālā plānots ieviest vēl vairākas funkcionalitātes, ar kuru palīdzību saziņa starp vēlētājiem un deputātiem būs vēl interesantāka un abpusēji lietderīga. 

Sīkāka informācija: projekta GudrasGalvas.lv vadītājs Jānis Rozenbergs, tel. +371 29448575, e-pasts: gudrasgalvas@providus.lv

Uzziņai: Interneta vietni www.gudrasgalvas.lv izveidojis Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS. Šis portāls mēnesi pirms 10.Saeimas vēlēšanām piedāvāja tiešās saziņas iespēju ar 441 deputātu kandidātu no visām 13 kandidējošajām politiskajām partijām/apvienībām. Mēneša laikā portālu apmeklēja gandrīz 40 tūkstoši unikālo lietotāju, pavisam portāls tika skatīts vairāk nekā 70 tūkstoš reižu. Līdz vēlēšanu dienai vēlētāji bija uzdevuši vairāk nekā 6000 jautājumus un saņēmuši vairāk nekā 4000 kandidātu atbildes.

logo.jpg

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!