Filmas “Visi prezidenta vīri” seanss

Starptautiskajā pretkorupcijas dienā 9.decembrī PROVIDUS kopā ar ASV vēstniecību demonstrēs 1976.gada filmu par Watergate korupcijas skandālu ASV.

Iesaki citiem:

Filma "All the president's men" stāsta par korupcijas skandālu, kuru atklāja laikraksta Washington Post žurnālisti, un kā rezultātā 1974.gadā no amata atkāpās ASV prezidents Ričards Niksons. Lomās: Roberts Redfords (Robert Redford) un Dastins Hofmans (Dustin Hoffman). Filmas recenzija (angļu valodā).

Filmu būs iespējams noskatīties 9.decembrī plkst. 18:00 Dž.F.Kenedija lasītavā, Latvijas Nacionālās Bibliotēkas 3.stāvā (Rīgā, Mūkusalas ielā 3). Filma būs angļu valodā, bez subtitriem. Filmas garums: 138 minūtes.

Pasākuma ievadvārdus teiks domnīcas PROVIDUS direktore Dace Akule un ASV vēstnieces vietniece Šarona Hudsone Dīna.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties līdz trešdienai, 9.decembrim, plkst. 15:00, rakstot uz info@providus.lv.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Saistītie raksti
5828283140 f05f053a90 b

Valsts sektora korupcijas novēršanas metodes Autors:Valts Kalniņš, Inese Kušķe

Img 0026 mazs

Par Revidentu Autors:Dace Akule

Citi autora darbi