Edmunds Demiters: „Vai kandidēšu vēl? Pēc šī pusgada — šaubos” 0

Intervija ar Saeimas deputātu Edmundu Demiteru.
„Attieksme pret fotoradariem uzlabotos, ja tie būtu rozā,” — ar šo citātu līdz tam plašākai sabiedrībai nezināmais deputāts un Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Edmunds Demiters no Zatlera reformu partijas aprīlī uz īsu brīdi uzplaiksnīja publiskajā telpā.

4nedelas deputats baltssauraks

Tagad viņš atzīst — izteikums bijis ironisks, taču, viņaprāt, patlaban par radariem svarīgāks ir jautājums par nodokļu samazināšanu. Deputāts nenožēlo lēmumu kandidēt darbam Saeimā, tomēr šaubās, vai otrreiz izšķirtos par tādu pašu soli.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 22 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi deputāti — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Edmundam Demiteram, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.Creative commons Creative Commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu politika.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt politika.lv ar ziedojumu!

Vēl šajā tēmā

Ekspertu ierosinājumi partiju darbības pilnveidošanai 0 Autors:Prezidenta izveidota ekspertu darba grupa

Kādēļ Latvijai tik svarīga prezidentūra ES Padomē? 0 Autors:Iveta Kažoka

Atjaunots vērtējums sistēmisko kļūdu labošanai pēc Zolitūdes traģēdijas 0 Autors:Providus.lv

Towards a new pact for Europe 0 Autors:Jacki Davis , Janis A. Emmanouilidis

Gudrasgalvas.lv in memoriam 0 Autors:Iveta Kažoka

Pelnīt šodien vai investēt rītdienā? 0 Autors:Latvijas Darba devēju konfederācija

Komentāri (0) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Citi autora darbi
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? 0 Autors:Vita Dreijere