E-Rīga — par 13,4 miljoniem

"Diena", 26.03.2002.

Iesaki citiem:

Lai gan informācijas tehnoloģiju attīstībā Rīgā jau ieguldīti miljoni, tehnoloģijās plānots ieguldīt vēl un vēl

Rīgas dome iecerējusi īstenot e-pilsētas projektu, kas pirmajos trijos gados varētu izmaksāt ap 13,4 miljoniem latu. Lai gan projekta mērķis noteikts visai cēls — uzlabot pašvaldības darbu un iedzīvotāju apkalpošanu, sniedzot iespēju daudzus no pakalpojumiem veikt elektroniski, neskaidrības rada milzīgā finansējuma izlietojums, jo projekta autori par to nesniedz informāciju. Turklāt dome jau līdz šim informācijas tehnoloģijās (IT) ieguldījusi vairākus miljonus. Valmierā, piemēram, par daudz mazāku summu — 8,85 miljoniem — Baltijas kiberpilsētas projekta ietvaros tiks būvēta jauna IT centra ēka, iegādātas IT iekārtas.
Jau tuvāko mēnešu laikā vēl arī citi interneta pakalpojumus nodrošinošie uzņēmumi plāno nākt klajā ar informāciju par daudz pievilcīgākām tīmekļa cenām no nākamā gada.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!