Domapmaiņa: Pārbūve būvniecībā

Vai ļaut turpināt būvniecību, ja apturēta būvatļauja? Vai ļaut iedzīvotājiem iesaistīties būvniecības projektu apspriešanā? Kā novērst ilglaicīgu lietu izskatīšanu tiesās, kas aizkavē būvniecību, un investoriem katru dienu izmaksā ievērojamu naudas summu?

Iesaki citiem:

spuldzes2.jpg 

Diskusijā par izmaiņām Būvniecības likumā svaru kausos pretnostatīta valsts ekonomiskā attīstība, ilgtspēja un aktīva sabiedrības iesaiste, kā arī vides aizsardzība. Kā nepieļaut neatgriezeniskus dabas postījumus, vienlaikus ļaujot ekonomikai attīstīties ?
Aicinām jūs uz sabiedriskās politikas portāla politika.lv un Konrāda Adenauera fonda kopīgi rīkoto domu apmaiņu „Pārbūve būvniecībā” 20.februārī plkst. 18:00-20:00 Birojnīcā, Berga Bazārā (ieeja no Dzirnavu ielas).

Domapmaiņas panelī aicināti piedalīties Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās attīstības komisijas priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis (RP), Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļa politikas departamenta direktore Ilze Oša, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētniece Agnese Lešinska, Jūrmalas aizsardzības biedrības biedrs, advokāts Lauris Liepa (vēl tiks apstiprināts) un SIA „YIT celtniecība” valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

Diskusiju vadīs žurnāliste Baiba Strautmane.

Diskusija būs vērojama arī tiešraidē politika.lv un K.Adenauera fonda mājas lapās.
Pēc diskusijas visi aicināti turpināt aktīvas sarunas pie vīna glāzes.

Birojnīcā ir ierobežots vietu skaits. Lūdzu, aplieciniet savu interesi piedalīties diskusijā, rakstot uz straustina@politika.lv līdz 19.februārim.

Uz tikšanos!
Plašāka informācija: Ilze Straustiņa, politika.lv producente, straustina@politika.lv

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!