Diskusijas par sociālo iekļaušanu skolā publikācija portālā politika.lv

Portālā politika.lv publicēts sociālās iekļaušanu skolā  diskusijas kopsavilkums. Šī bija trešā diskusija sērijā, kas veltīta izglītības politikas dienaskārtības jautājumiem.  

Iesaki citiem:

Portālā politika.lv publicēts sociālās iekļaušanu skolā  diskusijas kopsavilkums. Šī bija trešā diskusija sērijā, kas veltīta izglītības politikas dienaskārtības jautājumiem.  Diskusija notika 28. septembrī.

Diskusijas kopsavilkumu lasiet šeit.

 

Informācija par diskusiju sērīju

Pirmsvēlēšanu laikā nepieciešams pievērst politisko partiju, potenciālu Saeimas deputātu un ministru uzmanību aktuāliem izglītības politikas jautājumiem, lai iesaistītu viņus diskusijā par to, kas būtu uzlabojams Latvijas izglītības politikā un lai redzētu, kā viņi pozicionē sevi dažādos politiski jūtīgos un svarīgos izglītības politikas jautājumos.

Tāpēc PROVIDUS izglītības politikas programmas ietvaros organizē trīs diskusijas ar lielāko politisko partiju pārstāvjiem. Diskusiju tēmas ir tolerances jautājumi izglītībā, izglītības kvalitāte un iekļaujošā izglītība.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!