Diskusija: "Nacionālā mājokļu politikas stratēģija: kādas ir prioritātes?"

2020.gada 23.oktobrī PROVIDUS sadarbībā ar Frīdriha Eberta fondu organizēs diskusiju par Latvijas mājokļu politiku.

Iesaki citiem:
MajokliDiskusijas tiešraideŠī gada jūnijā OECD publicēja ziņojumu par mājokļu situāciju Latvijā, izstrādājot priekšlikumus pieejamu mājokļu politikas veidošanā. Viena no OECD rekomendācijām: izveidot nacionāla līmeņa mājokļu politikas stratēģiju.

Lai sniegtu ieguldījumu kvalitatīvas mājokļu stratēģijas izveidē, domnīca PROVIDUS sadarbībā ar Frīdriha Eberta fondu rīko publisku diskusiju par šo tematu.

Diskusiju vadīs Andris Šuvajevs, PROVIDUS pētnieks un diskusijā piedalīsies:
• Ilze Beināre, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietniece;
• Regīna Ločmele, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisijas priekšsēdētāja;
• Edmunds Cepurītis, Rīgas domes deputāts, Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs;
• Krišjānis Feldmans, Saeimas deputāts.

Diskusijas ievadā PROVIDUS pārstāvis prezentēs mājokļu politikas ekspertu aptaujas rezultātus, kas tika veikta septembra beigās. Aptaujā eksperti tika lūgti izteikties par mājokļu politikas prioritātēm, dažādiem publiskā sektora atbalsta veidiem, īres tirgus attīstību un reģionālajām mājokļu vajadzībām.
Diskusijas ietvaros paredzēta iespēja iesaistīties arī auditorijai, uzdodot jautājumus un paužot komentārus.
Lai ievērotu visus nepieciešamos ar COVID19 izplatīšanos saistītās drošības prasības, maksimālais cilvēku skaits auditorijā ir 30 personas. Iepriekš nereģistrēti dalībnieki pasākumā netiks ielaisti.

Lūdzam reģistrēties līdz 15.oktobrim: https://bit.ly/3jIHs52Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi