Developing the potental for Energy Efficiency and Alternative Energy in the Kyrgyz Republic

  • Autors:Jefferson Institute
  • Organizācija:Policy Association for an Open Society
  • Gads:2009
  • Valoda:angļu

Šobrīd Kirgizstānai nav tik daudz enerģijas, lai nodrošinātu pietiekošu gaismas un siltuma daudzumu tās iedzīvotājiem un rūpnīcām. Valsts paļaujas uz vietēji ražoto ūdens enerģiju, taču pēdējā laika sausums un kļūdainā vadība ir ievērojami samazinājusi šos resursus.

Iesaki citiem:

Šobrīd Kirgizstāna importē lielāko daļu dabasgāzes, naftas produktu un ogles, ko tā patērē. Neskaitot ūdens enerģiju, valstī nav citu alternatīvie enerģijas ražošanas avotu. Papildus šim, Kirgizstānai ir vesela virkne izaicinājumu enerģētikas sektorā gan ārpolitiski, gan iekšpolitiski. Taču neskatoties uz šī brīža ekonomiskajām un politiskajām problēmām valstī, Kirgizstānas sabiedrība aizvien vairāk sāk interesēties par resursu lietderīgu izmantošanu.

Pētījumā iztirzātas galvenās Kirgizstānas problēmas, kuras liedz attīstīt enerģijas ražošanu un izskatītas iespējas pievērsties citu atjaunojamo resursu izmantošanai papildus ūdenim. Publikācijā lasāms arī par nepieciešamajām aktivitātēm sabiedrības izglītošanā, kuras paaugstinātu vietējo iedzīvotāju kompetenci un informētību.

Developing the potental for Energy Efficiency and Alternative Energy in the Kyrgyz RepublicJa nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv

Iesaki citiem:

Vēl šajā tēmā

Energy (In)Security: Challenges and Prospects for the EU and Baltic States Autors:Mārtiņš Hiršs, Andris Sprūds

Starptautiskās Enerģētikas aģentūras Enerģētikas atlass Autors:Providus

Liberalization of the Natural Gas Market in Latvia: Overview and Challenges 3 Autors:Dace Akule, Reinis Āboltiņš

From the European Energy Community to the Energy Union Autors:Sami Andoura, Jean-Arnold Vinois

Gāzes tirgus liberalizācija Latvijā: situācija un izaicinājumi 30 Autors:Reinis Āboltiņš, Dace Akule

Discrimination of Migrant Workers at the Workplace 2 Autors:Jacque Mallender, Mirja Gutheil, Aurélie Heetman, Daniel Griffiths, Malin Carlberg, Rachel Marangozov

Saistītie raksti

Jefferson Institute jeffersoninstitute.org

Citi autora darbi