Cik ilgi rādīs, ko skatīties 0

Kaut kā nav dzirdēts, ka pie nasing spešel pat folklorizēšanās būtu vainojami žurnālisti. Pie visa cita notiekošā gan viņi vainojami. Ha. Ko tur brīnīties - kā politiķi runā, tā tauta domā un dara. Tautai jau sanāk "kā parasti", kaut cerēja uz ko labāku, kā parasti.

Iesaki citiem:


Neesmu nekāda TV fane, arī speciāli, lai īpaši analizētu, neko neskatos. Dzirdu gan šad šad šo to. Piemēram, politiķis Kalniņš teica - neprofesionālu žurnālistu veikums. Kad par valsti ko sliktu ārzemēs rāda, to visu veidojuši neprofesioāļi, kad ko cildinošu stāsta, tad - profesionāļi? Ko lai par to domā skatītāji? Neko? Tikai kur tad paliek sabiedrisko mediju audzinošā, sabiedrību ietekmējošā funkcija?
Tagad klusi, bet gana daudz runā par NEPLP veidošanu. Politiķi pat priecājas, ka veidošanas process kļuvis atklātāks. Var jau būt, ka par dažiem procentiem atklātāks, mīnusā tie procenti nav. Tikai kandidātu vidū nezin kā iepeldējusi persona, kas sasmērējusies iepriekš. Smērējums paliek smērējums, lai kā to apmazgātu.
Nu uzpeldējusi ziņa par LNT pārdošanu. Sen bija laiks. Mēs varam gudri runāt par to, ka reklāmas nauda nepieciešama televīziju darbībai. Bet no lielākas un gudrākas runāšanas, reklāmas daudzums un maksa par to nepalielināsies, esam maza valsts, no runām lielāka netapsim.
Sabiedriskā valsts televīzija nepieciešama. Bet vai it kā atklātākais NEPLP veidošanas process radīs to, lai NEPLP nākamajā darbības piecgadē reāli ietekmētu elekronisko masu saziņas līdzekļu darbību? Vai NEPLP joprojām tikai veiks glavļita pieskatošās un uzraugošās darbības? Un ja jau līdz šim veiktu tā godīgi pieskatīšanu, tad televīzijās, īpaši tajā sabiedriskajā, nerēgotos ģīmji,kuriem televīzijā vispār nebūtu ko meklēt.Tikai rakstīt, kur nav nepieciešama ķermeņa atrādīšana, viņi neprot. Var jau teikt - gribējām, kā labāk. Tauta tā var teikt. Bet kur tad ir tie politiķi, kas visu vada? Par televīziju būs jārīko referendums kā par valodām? Kaut kā dīvaini - vispirms dara, domā pēc tam. To, ka juridiski, tiesiski var mēģināt apstrīdēt referenduma nepieciešamību, izdomāja it kā pēdējā brīdī? Cik ilgs laiks vēl palicis televīzijām?

Iesaki citiem:
Creative commons c6ae3e51884b139b45a669ce829ac99646bf0ceb328fc95963f1703a58a032d0 CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (0) secība: augoša / dilstoša

Tmp author bdd174d29c18893f8040d1ca0cd30c40b76ac587432bcc3f16557adc2b366733
Citi autora darbi
Gunta 165x152

Mūža meža maldi 0 Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Ir jādara 1 Autors:Gunta Leona

Gunta 165x152

Mans zelts ir mana tauta 3 Autors:Gunta Leona