Buiķis: Necīnies ar tumsu, iededz tumsā gaismu! 3

Šo moto 11.Saeimas deputāts Andris Buiķis (Vienotība) attiecina arī uz politiku, cenšoties no Saeimas tribīnes neteikt aizvainojošas lietas.

Intervija ar nedēļas deputātu.

Iesaki citiem:
4nedelas deputats baltssauraks

Politiķis norāda, ka kļūstot par 10. Saeimas deputātu viņš ir nolicis malā lekciju pasniegšanu Latvijas Universitātē, bet uzsver, ka ir pienākumi, no kuriem viņš nevar atteikties – no darba ar doktorantiem, kurus paņēmis „treknajos” gados.

Andris Buiķis atzīst, ka viņu uztrauc Ķīļa izglītības reformas, „zinātnei, inovācijām un augstākajai izglītībai ir par maz naudas”, bet viņš netaisās klupt Ķīlim virsū, lai viņu noņemtu no amata. A.Buiķis mēģina rast veidu, kā palīdzēt savam koalīcijas partnerim.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 51 Saeimas deputātu. Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Andrim Buiķim, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (3) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
nīms

"iespējams uzdot jautājumus gan deputātEI Andrim Buiķim"?

Providus logo krasains
Providus

Paldies par acīgumu!

Saistītie raksti
Citi autora darbi