Atis Lejiņš: Lietussargu revolūcija bija izšķirošais

Intervija ar Saeimas Vienotības deputātu Ati Lejiņu.

„Šī ir pilnīgi cita Saeima — mums viss iet no rokas!” saka Saeimas deputāts no „Vienotības” frakcijas Atis Lejiņš.

Iesaki citiem:
4nedelas deputats baltssauraks

Viņš pats pērn parakstījies par Saeimas atlaišanu un tagad to nenožēlo, jo uzskata — ir mazināta naudas ietekme politikā un ar pašreizējiem koalīcijas partneriem sadarbība ir produktīvāka nekā ar ZZS 10. Saeimā.

Tiesa, savulaik, vēl vadot Latvijas Ārpolitikas institūtu, viņš nemaz nav domājis par politiķa karjeru, taču „mesties politikas bangotajos ūdeņos” viņu pamudinājusi Lietussargu revolūcija.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 27 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no „Saskaņas centra”.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Atim Lejiņam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.
Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Autors:Vita Dreijere