Apmācību cikls "17 soļi Eiropas nākotnē" ENGLISH

  • Projekta norises laiks: 01.01.2012 - 01.06.2012
  • Projekta izmaksas: 3366,21 LVL
  • Finansētājs: Apmācību cikls tiek veidots ar Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007. - 2013. gadam Projekta „Youth Space” atbalstu

PROVIDUS iesaistījās organizācijas Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai projektā "Apmācību cikls "17 soļi Eiropas nākotnei"".

Iesaki citiem:

Projekta ietvaros no februāra līdz aprīlim RJC “Kaņieris” tika organizētas apmācības Rīgas pilsētas jauniešiem par projektu vadības un e-rīku izmantošanas tēmām, skatoties tās kontekstā ar jauniešu pilsonisko līdzdalību Eiropas Savienībā.

Projekta apmācību cikla noslēgumā tā dalībnieki veidoja Eiropas nedēļas pasākumus Rīgā, kuros interesantu un saistošu aktivitāšu veidā citiem Rīgas jauniešiem prezentēja savas iegūtās zināšanas un informēja viņus par iespējām līdzdarboties Eiropas Savienības procesu virzībā, kā arī par šādas līdzdalības iespēju izmantošanas nozīmību.

Projekta mērķa grupa bija Rīgas jaunieši un studenti vecumā no 16 līdz 20 gadiem. Lai padarītu projektu kvalitatīvāku, tika veikta dalībnieku atlase, galvenokārt balstoties uz viņu motivāciju, jo projekts notiek ilgtermiņā, kā arī pēc tā beigām no dalībniekiem tiek sagaidīta turpmāka iniciatīva pilsoniskās līdzdalības projektos. Izvēloties dalībniekus, tika ņemts vērā arī tas, lai nodrošinātu dalībnieku dažādību (sievietes/vīrieši, skolēni/studenti, dažādu mācību iestāžu pārstāvji).

Projekta mērķis bija dot iespēju Rīgas pilsētas jauniešiem apgūt pamatprasmes projektu vadībā, e-rīku lietošanā un to satura veidošanā, stimulējot dalībniekus jaunās iemaņas izmantot, gan pašiem iesaistoties pilsoniskas sabiedrības veidošanā, gan nākotnē veidojot projektus, kas palīdz attīstīt Rīgas un Latvijas jauniešu izpratni par Eiropas Savienības procesiem un viņu pilsoniskās līdzdalības vērtību Eiropas Savienības kopējās nākotnes veidošanā.

Papildu informācija Kluba „Māja” mājas lapā

Projekta ieviesējs: Klubs "Māja" - jaunatne vienotai Eiropai, PROVIDUS līdzdarbojas projekta īstenošanā kā partneris

 

Prezentācija par projektu vadību

eRīki studijām un ikdienai

 

Sociālie mediji

.

Lēmumu pieņemšana Latvijā on Prezi

Projekts tiek finansēts no Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007. - 2013. gadam projekta „Jauniešu iesaiste NVO, sporta un interešu izglītības programmās” Rīgas jaunatnes organizāciju kapacitātes veicināšanas projektu konkursa ietvaros.

 

YS_logo.JPG

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi
7595930098 1188c7be29 z

Life with Donald Trump Autors:Dace Akule

Uzticesanas vienna konference

Par uzticēšanos 66 Autors:Dace Akule

Peru akmeni

Par globāli būtisko 1 Autors:Dace Akule

Kaleidoskops 1

Par sarežģīto pasauli 1 Autors:Dace Akule

Bilde peru

Par Peru 5 Autors:Dace Akule

11825959 10153434773260306 6968551125438830656 n

Par AirBaltic 17 Autors:Dace Akule