Aicinām uz konferenci ”Konsultatīvie mehānismi imigrantu integrācijai”

Aicinām Jūs uz konferenci "Konsultatīvie mehānismi imgirantu integrācijai", kas notiks ES mājā, Aspazijas bulvāri 28, 2.stāvā no plkst.10.00-14.00.

Iesaki citiem:

2011. gadā Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS identificēja trešo valstu valstspiederīgo politiskās līdzdalības iespējas un apgrūtinājumus trīs ES valstīs, tai skaitā Latvijā. Pētījuma rezultātā noskaidrojām, ka, lai īstenotu ES imigrantu integrācijas politikas kopīgos pamatprincipus, Latvijai ir nepieciešams daudz aktīvāk palīdzēt imigrantu nevalstiskajām organizācijām apgūt pilsoniskās līdzdalības metodes. Tāpat valsts pārvaldē nepieciešams veidot konsultatīvus mehānismus, kur imigrantu organizācijas varētu izvirzīt savus pārstāvjus dialogam par jebkuru rīcībpolitiku, kas skar šīs grupas intereses.

„Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas politikas pamatnostādnes 2012. – 2018.gadam” paredz 2012.gadā izveidot nacionāla līmeņa konsultatīvo padomi ar imigrantu un viņu organizāciju pārstāvju, kā arī ministriju un pašvaldību pārstāvju līdzdalību.

Lai mācītos no citu ES valstu pieredzes, PROVIDUS rīko konferenci „Konsultatīvie mehānismi imigrantu integrācijai”, kas notiks 12.jūnijā ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā no plkst.10.00-14.00.

Konferences ietvaros tiks prezentēts pētījums par ES valstu pieredzi ar konsultatīvajiem mehānismiem, kā arī būs iespēja detalizētāk iepazīties ar Somijas, Spānijas un Īrijas piemēriem. Tāpat konferencē diskutēsim par to, kādai būtu jābūt Latvijas konsultatīvajai padomei imigrantu integrācijai.

Informācija par konferenci angļu valodā:  Information about conference.pdf (149.62 KB)

Konferences darba kārtības latviešu un angļu valodās:

 Konsultativie mehniasmi imigrantu integracijai_Programma.pdf (145.26 KB)

 Consultative mechanisms for immigrant integration_Program.pdf (146.27 KB)

Pieteikties konferencei var līdz 10. jūnijam, aizpildot pieteikuma formu http://ej.uz/imigrantuintegracija.

 

Konference tiek rīkota projekta "Imigrantu intereses pārstāvošo NVO kapacitātes stiprināšana" ietvaros. Projektu finansē Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds. Projekta finansēšanas avoti - Fonds 75% un valsts budžeta līdzekļi 25%.

 ES logo.JPG Logo_ETVVIF.jpg 
 Logo_Solid un migr lietu pārv.jpg  KM_logo.jpg

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!