Aicinām uz Eiropas dienas svētkiem!

Atzīmējot 9. maiju, Eiropas dienu, jauniešu organizācija „Klubs „Māja” no 7. līdz 13. maijam rīko Eiropas nedēļas pasākumus, aicinot jauniešus uzzināt vairāk par Eiropas Savienību un līdzdarboties tās nākotnes veidošanā.

Iesaki citiem:

Atzīmējot 9. maiju, Eiropas dienu, jauniešu organizācija „Klubs „Māja” no 7. līdz 13. maijam rīko Eiropas nedēļas pasākumus, aicinot jauniešus uzzināt vairāk par Eiropas Savienību un līdzdarboties tās nākotnes veidošanā.

9. maijā, Eiropas dienā, Kluba „Māja” jaunieši dosies Rīgas ielās, lai intervētu savus vienaudžus un uzzinātu viņu viedokli aktuālākajos Eiropas Savienības jautājumos.

10. maijā no plkst. 13.00 līdz 17.00 tirdzniecības centra „Galleria Riga” pirmajā stāvā īpašā stendā būs iespējams radīt savu foto novēlējumu Eiropas Savienībai un tās iedzīvotājiem. Visus vēlējumus pēc tam varēs apskatīt www.klubsmaja.lv sadaļā Eiropas nedēļa.

11. maijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 Rīgas Jauniešu centrā „Kaņieris” gan jaunieši, gan seniori būs aicināti tikties diskusijā „Par riteņiem, kas jau atklāti sen”, kopīgā neformālā sarunā spriežot par to, ko jaunieši var mācīties no senioriem, ko seniori no jauniešiem un vai vienmēr esam atvērti šādiem pieredzes apmaiņas procesiem.

Kluba „Māja” Eiropas nedēļas pasākumu kulminācija būs 12. maijā, kad norisināsies veselas trīs aktivitātes:

  • no plkst. 12.00 līdz 18.00 organizācijas jauniešus būs iespējams sastapt tradicionālajā Eiropas Savienības dārza svētku pasākumā Vērmanes dārzā un iesaistīties radošajās darbnīcās, ko Kluba „Māja” pārstāvji vadīs savā stendā teltī „Jauneklīgā Eiropa”,
  • laikā no plkst. 16.00 līdz 18.00 Rīgas centrā notiks orientēšanās sacensības „Eiropas ceļš”, kurās Rīgas skolēnu komandas četru cilvēku sastāvā demonstrēs gan savas sportiskās un radošās iemaņas, gan arī zināšanas par Eiropas Savienības jautājumiem,
  • 12. maiju un arī visu Eiropas nedēļu noslēgs koncerts Teātra bārā no plkst. 20.00. Tajā uzstāsies grupas “The Next Ones” un “Laura Lo”, notiks orientēšanās sacensību “Eiropas ceļš” un foto konkursa “Mūsu soļi Eiropas nākotnē” uzvarētāju paziņošana, kā arī tiks atklāta fotokonkursa labāko darbu izstāde. Papildu informāciju par Kluba „Māja” Eiropas nedēļas laikā plānotajiem pasākumiem var uzzināt www.klubsmaja.lv sadaļā Eiropas nedēļa.

 

Pasākumu norisi atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Tirdzniecības centrs “Galleria Riga”, veikals „Piazza Italia”, Teātra bārs, SIA “Skrīveru saldumi”, Rīgas jauniešu centrs "Kaņieris", „R&M Studios”, Draudzīgas sadarbības projekts „Pirmā doma”, uzvelckreklu.lv un Sabiedriskās politikas centrs „Providus”.

Eiropas nedēļas pasākumus organizē biedrības „Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” jaunieši apmācību cikla „17 soļi Eiropas nākotnē” ietvaros ar Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa “Eiropas teritoriālā sadarbība” Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007. - 2013. gadam Projekta “Youth Space” atbalstu.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!