Aicinām uz diskusiju ar tiesībsarga amata pretendentiem

Februāra beigās Saeimai būs jālemj, kurš Latvijā kļūs par jauno tiesībsargu. Šim amatam izvirzīti divi kandidāti — tiesnese Anita Kovaļevska un Rīgas Slimokases likvidators Juris Jansons. 2011.gada 22.februārī plkst. 15.00 Satori grāmatnīcā Rīgā, Lāčplēša ielā 31 Sabiedrība par atklātību Delna un portāls politika.lv rīko publisku diskusiju, kurā abiem kandidātiem būs iespēja demonstrēt savu vīziju par tiesībsarga amatā veicamajiem uzdevumiem.

Iesaki citiem:

Februāra beigās Saeimai būs jālemj, kurš Latvijā kļūs par jauno tiesībsargu. Šim amatam izvirzīti divi kandidāti — tiesnese Anita Kovaļevska un Rīgas Slimokases likvidators Juris Jansons.

2011.gada 22.februārī plkst. 15.00 Satori grāmatnīcā Rīgā, Lāčplēša ielā 31 Sabiedrība par atklātību Delna un portāls politika.lv rīko publisku diskusiju, kurā abiem kandidātiem būs iespēja demonstrēt savu vīziju par tiesībsarga amatā veicamajiem uzdevumiem. Sarunā piedalīsies arī cilvēktiesību un labas pārvaldības eksperti.

Aicinām nevalstiskās organizācijas piedalīties diskusijā un klātienē uzdot jautājumus abiem amata pretendentiem!  Diskusiju varēs redzēt arī tiešraidē www.politika.lv un www.satori.lv!

Tāpat aicinām aktīvi uzdot jautājumus www.gudrasgalvas.lv Saeimas deputātiem par gaidāmo balsojumu un tiesībsarga izvirzīšanas procesu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!