Aicinām publiski iztaujāt KNAB priekšnieka kandidātus

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un sabiedriskās politikas portāls politika.lv organizē publisku diskusiju, kurā sabiedrība varēs iepazīt visu piecu KNAB priekšnieka amata pretendentu redzējumu, kā Latvijā izskaust korupciju. Diskusija notiks pirmdien, 24. oktobrī, plkst. 13.00 Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS telpās Rīgā, Alberta ielā 13., 6. stāvā.

Iesaki citiem:

Viņi ir pieci. Un viņi visi pieci kandidē uz valstij un tās tiesiskumam tik nozīmīgo KNAB priekšnieka amatu. Bet cik izvērsti mēs publiskajā telpā esam iepazīstināti ar piecu pretendentu vīzijām par KNAB nākotni un prioritātēm korupcijas novēršanā un apkarošanā? Visai maz.

Tāpēc Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un sabiedriskās politikas portāls politika.lv organizē publisku diskusiju, kurā sabiedrība varēs iepazīt visu piecu KNAB priekšnieka amata pretendentu redzējumu, kā Latvijā izskaust korupciju.

Diskusija notiks pirmdien, 24. oktobrī, plkst. 13.00 Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS telpās Rīgā, Alberta ielā 13., 6. stāvā.

Diskusijā piedalīsies pieci amata pretendenti:

  • Māris Gulbis, SIA Pireja juridiskais pārstāvis;
  • Ilze Jurča, KNAB Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas vadītāja;
  • Jaroslavs Streļčenoks, KNAB Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas vadītāja vietnieks;
  • Lienīte Šikore, KNAB Izmeklēšanas nodaļas vadītāja;
  • Kalvis Vītoliņš, SIA Biznesa un juridiskā prakse īpašnieks.

Pretendentu redzējumu komentēs PROVIDUS pētnieces Iveta Kažoka un Linda Austere.

Diskusiju vadīs TV3 raidījuma Nekā personīga žurnāliste Ilze Jaunalksne.  

Uz publisko diskusiju aicinām mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu, kam rūp tiesiskums valstī. Pasākumu būs iespējams skatīt arī tiešraidē internetā portālā politika.lv.

Detalizētāka informācija: Dita Arāja, politika.lv galvenā redaktore: 67039270 vai dita@politika.lv

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!