Aicinām pieteikties starptautiskās tirdzniecības un privātā sektora pētniekus

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina pieteikties pētniekus projektā „Pašreizējā situācija starptautiskajos/divpusējos tirdzniecības režīmos ar oficiālās palīdzības saņēmējvalstīm un pilsoniskās sabiedrības un privātā sektora loma attīstības sadarbībā jaunajās ES dalībvalstīs”.

Iesaki citiem:

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina pieteikties pētniekus projektā „Pašreizējā situācija starptautiskajos/divpusējos tirdzniecības režīmos ar oficiālās palīdzības saņēmējvalstīm un pilsoniskās sabiedrības un privātā sektora loma attīstības sadarbībā jaunajās ES dalībvalstīs” (Update of the current status of implementation of international/bilateral trade regimes with ODA recipients and the current role of civil society and private sectors as development actors in the new EU Member states”).

PROVIDUS aicina pieteikties pētniekus starptautiskās tirdzniecības un privātā sektora jomā. Pētnieka pilnu darba aprakstu, kā arī projekta uzdevumus var skatīt  šeit (74.25 KB).

Interesentus lūdzam pieteikties, sūtot CV un pieteikuma vēstuli Lindai Jākobsonei, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS Eiropas politikas asociētai pētniecei uz e-pastu jakobsone@providus.lv. Pieteikšanās termiņš: 26.marts.

Papildu informācija 67039271 vai jakobsone@providus.lv.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!