Aicinām pieteikties atbalsta apļiem cietušajiem

Latvijā tiek uzsākti atbalsta apļi cilvēkiem, kas cieš no vardarbības darba vidē, vecākiem, kuru bērniem nodarīts pāri, un vardarbībā cietušām sievietēm. Tie tiks organizēti biedrībā "Skalbes", centrā "Dardedze" un Talsu novada krīžu centrā.

Iesaki citiem:

Latvijā tiek uzsākti atbalsta apļi cilvēkiem, kas cieš no vardarbības darba vidē, vecākiem, kuru bērniem nodarīts pāri, un vardarbībā cietušām sievietēm.

Projekta “Atbalsta sistēma noziegumos cietušajiem - Latvijā un citur” ietvaros, PROVIDUS sadarbībā ar biedrību “Skalbes”, Centru Dardedze un Talsu novada krīžu centru pirmo reiz Latvijā ievieš atbalsta apļus cietušajiem. Apļi tiek uzsākti trīs pilotvietās Latvijā 2012.gada novembrī un 2013.gada janvārī, kur drošā, mājīgā un konfidenciālā gaisotnē atbalstu saņemt un sniegt, daloties savā personīgajā pieredzē būs iespēja trīs cietušo grupām.

Katrā aplī plānotas 10 līdz 12 nodarbības 1 reizi nedēļā, dalība bez maksas.

darbs_KARTINA-1.jpg 

Biedrībā “Skalbes” sākot ar 2012.gada novembri tiek uzsākti atbalsta apļi cilvēkiem, kuri cieš no vardarbības darba vidē:  agresīvi klienti vai kolēģi, destruktīvas attiecības ar vadītāju.

Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot uz  Biedrību Skalbes, t. 67222922 vai 27722292, jautāt Inesi Ruku vai rakstot inese@skalbes.lv.

 

gimene_KARTINA.jpg 

Centrā Dardedze sākot ar 2012.gada novembri atbalsta apļi vecākiem, kuru bērniem ir nodarīts pāri. Šī būs iespēja vecākiem, kuru nepilngadīgais bērns ir cietis noziedzīgā nodarījumā, pārdzīvojis vardarbību, runāt par savām problēmām un saņemt atbalstu no citiem vecākiem, kas nonākuši līdzīgās situācijās.

Pieteikties un papildus informāciju iespējams saņemt pa tālr.Nr.: 67600685 vai info@centrsdardedze

 

 sievietes_KARTINA.jpg  

Talsu novada krīžu centrā ir uzsākti atbalsta apļi vardarbībā cietušām sievietēm, kuru tagadanē un/vai pagātnē ir fizisko, verbālo, seksuālo, emocionālo un ekonomisko aizskārumu pieredze.

Lai saņemtu papildinformāciju  un pieteiktos otram atbalsta apļu ciklam, kas sāksies 2013.gada janvārī, rakstiet uz info@krizucentrs.lv vai zvaniet pa tālr.Nr. 63291147, 29375549 (vaicāt Allu Spruģevicu).

 

Atbalsta apļu apmācību Latvijā veica PROVIDUS pētniece Ilze Dzenovska sadarbībā ar atjaunojošās justīcijas un cietušo atbalsta ekspertiem no Gvamas un Nīderlandes. Lai iegūtu vairāk informācijas par šo inciatīvu un apļu filozofiju, lūdzam sazināties ar Ilzi Dzenovsku (e-pasts: dzenovska@providus.lv, tel.nr.: 67039326).

 

logo_en.gif 

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Komisijas atbalstu un noris no 2011.gada jūnija līdz 2013.gada maijam. Kopējais projekta finansējums ir 192 685 EUR

 

 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!