Konference "Sabiedrības iesaiste pašvaldībās: tendences un inovācijas Latvijā un Eiropā"

Š.g. 18.oktobrī domnīca PROVIDUS ar Vācijas vēstniecības Rīgā un Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas atbalstu rīko konferenci par iedzīvotāju iesaisti un sabiedrības līdzlemtu budžetēšanu: "Sabiedrības iesaiste pašvaldībās: tendences un inovācijas Latvijā un Eiropā".

Iesaki citiem:
Bulb card close up 1083626


Konferences dienas plāns pieejams šeitpdf

Lai pieteiktos konferencei, aizpildāma pieteikuma forma šajā saitē.

Konference norisināsies trīs daļās. Konferenci atklās domnīca PROVIDUS, prezentējot pārskatu par labās prakses piemēriem Latvijas pašvaldībām. Tam sekos pirmā paneļdiskusija, kas veltīta iedzīvotāju sabiedrības līdzlemtai budžetēšanai Eiropā (pārstāvji no Igaunijas, Polijas, Vācijas un Latvijas dalīsies savā pieredzē par veiksmīgu iedzīvotāju iesaisti ar sabiedrības līdzlemtas budžetēšanas metodi). Otrā paneļdiskusija būs veltīta iedzīvotāju iesaiste Latvijas pašvaldībās (Latvijas pašvaldību pārstāvji dalīsies pieredzē par to, kā veiksmīgi iesaistīt iedzīvotājus dažādos pašvaldību procesos).

Konferences norises vieta: Pullman Riga Old Town, Jēkaba iela 24, Rīga.

Konferences laikā tiks nodrošināts diskusiju tulkojums.
Fotogrāfijas un video materiāli tiks uzņemti konferences laikā.

Konferenci “Sabiedrības iesaiste pašvaldībās: tendences un inovācijas Latvijā un Eiropā” rīko Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS ar Vācijas vēstniecības Rīgā un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu (Pasākums tiek līdzfinansēts no INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020. gadam projekta Nr. CB627 “Coast4us” / “Piekraste mums”


Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi