Aicinām izmantot portālu GudrasGalvas.lv saziņai ar 11.Saeimas deputātiem

Līdz ar 11.Saeimas pirmo sēdi no šodienas, 17.oktobra, visiem vēlētājiem ir iespēja uzdot jautājumus un sazināties tiešsaistē ar deputātiem portālā GudrasGalvas.lv.

Iesaki citiem:

Līdz ar 11.Saeimas pirmo sēdi no šodienas, 17.oktobra, visiem vēlētājiem ir iespēja uzdot jautājumus un sazināties tiešsaistē ar deputātiem portālā GudrasGalvas.lv.

Vēlētāji var uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu un saņemt atbildes no 11.Saeimā ievēlētajiem deputātiem, kā arī valdības ministriem. Tāpat vēlētājiem ir iespēja iepazīties ar ievēlēto deputātu pirmsvēlēšanu solījumiem un turēt deputātus pie vārda. Portālā GudrasGalvas.lv var lasīt arī deputātu blogus, piedalīties diskusijās un atbildēt uz deputātu un ministru uzdotajiem jautājumiem vēlētājiem.   

GudrasGalvas.lv platforma nodrošina vienlīdzīgas bezmaksas saziņas iespējas visiem Saeimas deputātiem un valdības ministriem. Platforma tika izveidota pirms 10.Saeimas vēlēšanām 2010.gadā, lai veicinātu vēlētāju saziņu ar deputātu kandidātiem. Tā tika izmantota arī komunikācijai ar 11.Saeimas deputātu kandidātiem. Portālu apmeklējuši jau 120 tūkstoši unikālo lietotāju.

Papildu informācija:

GudrasGalvas.lv koordinatore Linda Jākobsone

Tālr. 67039271, 29123348

E-pasts: gudrasgalvas@providus.lv   

Projektu „Vēlētāju un ievēlēto amatpersonu tiešās saziņas interneta vietnes www.gudrasgalvas.lv attīstība” finansiāli atbalsta Sorosa Fonds – Latvija Mediju programmas ietvaros. Plašāka informācija par Sorosa Fonda-Latvija atbalsta virzieniem pieejama www.sfl.lv.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!