Aicinām atbalstīt sabiedrisku akciju Priekšvēlēšanu kampaņas bez maldības, viltus un spaidiem

Providus un Latvijas pilsoniskā alianse 28. februārī rīkoja Sabiedrisko forumu "Priekšvēlēšanu kampaņas bez maldības, viltus un spaidiem", lai apspriestu Tautas partijas, Latvijas Pirmās partijas un partijas "Latvijas Ceļš" vēlēšanu apvienības un Zaļo un Zemnieku savienības iniciatīvu atcelt priekšvēlēšanu kampaņas izdevumu "griestus". Foruma dalībnieki parakstīja aicinājumu Saeimas deputātiem, to parakstīt iespējams visiem interesentiem.

Iesaki citiem:

Providus un Latvijas pilsoniskā alianse 28. februārī rīkoja Sabiedrisko forumu "Priekšvēlēšanu kampaņas bez maldības, viltus un spaidiem", lai apspriestu Tautas partijas, Latvijas Pirmās partijas un partijas "Latvijas Ceļš" vēlēšanu apvienības un Zaļo un Zemnieku savienības iniciatīvu atcelt priekšvēlēšanu kampaņas izdevumu "griestus". Tautas partija un LPP/LC 2006. gada Saeimas vēlēšanu kampaņas laikā ar to kampaņas rīkotāju dibinātu organizāciju - "Sabiedrības par vārda brīvību" un "PA SAULEI" palīdzību ievērojami pārkāpa kampaņu regulējošo likumu. Ja likums tiks mainīts, tiks sagrauta partiju finansēšanas sistēma un abas partijas paliks nesodītas.

Foruma dalībnieki parakstīja aicinājumu Saeimas deputātiem, to parakstīt iespējams visiem interesentiem. Ikviens, kas vēlas aicinājumu parakstīt elektroniski, to var darīt, nosūtot e-pastu uz adresi viltus@providus.lv


  Aicinājuma teksts (79.00 KB)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!