Aicinājums piedalīties semināros izglītības iestāžu vadītājiem

Aicinām piedalīties semināros izglītības iestāžu vadītājiem par Eiropas Savienības (ES) jautājumiem un aktualitātēm Latvijas dalības ES jautājumos.

Iesaki citiem:

Aicinām piedalīties semināros izglītības iestāžu vadītājiem par Eiropas Savienības (ES) jautājumiem un aktualitātēm Latvijas dalības ES jautājumos.

Semināri notiks trešdien, 11.aprīlī Ārlietu ministrijā, K.Valdemāra ielā 3, Rīgā un trešdien, 25.aprīlī Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Semināru programma būs līdzīga, tāpēc lūdzam Jūs izvēlēties vienu no datumiem.

Semināros būs iespējams uzzināt par Ārlietu ministrijas, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Starptautiskās programmu aģentūras piedāvātajām sadarbības iespējām izglītības iestādēm. Tāpat semināros uzmanība tiks pievērsta drošai ceļošanai, ES aktualitātēm, kā arī jaunajam starpvaldību līgumam. Noslēguma diskusijā, izmantojot interaktīvas metodes, aicināsim Jūs domāt, kādas ir izglītības iestāžu vajadzības, lai skolēniem būtu plašākas iespējas uzzināt par ES jautājumiem.

Ar semināra programmu var iepazīties  šeit (104.74 KB).

Seminārus moderēs Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS Eiropas politikas pētniece Dace Akule. Par dalību seminārā tiks izsniegts apliecinājums.

Lai pieteiktos semināriem, lūdzam aizpildīt  anketu (121.00 KB) vai arī pieteikuma formu http://ej.uz/direktoriem.
Anketu aicinām nosūtīt, izmantojot:
•    e-pastu jakobsone@providus.lv,
•    faksu 67039244,
•    pastu: Linda Jākobsone, Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS, Alberta iela 13, Rīga LV 1010

Lūdzam pieteikties semināram 11.aprīlī Ārlietu ministrijā līdz 4.aprīlim, bet semināram 25.aprīlī ES mājā līdz 19.aprīlim.

Uz semināru Ārlietu ministrijā, lūdzu, paņemiet līdz personu apliecinošu dokumentu.

Seminārus finansē no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Tās mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

Papildu informācija:
Linda Jākobsone, Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS, Eiropas politikas asociētā pētniece
Tālr. 67039271
jakobsone@providus.lv

iespeja_2012.jpg

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!